Google+
Se afișează postările cu eticheta Constanta. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Constanta. Afișați toate postările

13 iulie 2017

Transport gratuit Auchan Constanta

Traseu Si Interval Orar Maxi-Taxi Gratuit Auchan City Constanta Sud


Maxi Taxi gratuit Auchan City Constanta Sud,

Auchan a pus la dispozitie clientilor sai transport gratuit cu microbuze pe 4 trasee avand plecari din parcarea Auchan City Constanta Sud din 40 in 40 de minute in intervalul orar 08:00 - 22:00 de luni pana duminica. Sper sa fie o informatie utila pentru constanteni! 
Microbuze gratuite Auchan City Constanta Sud,


Microbuz Nr. 1A (Auchan City – Pod Butelii)
Auchan City Constanta Sud
Sos. Mangaliei
Str. Hatman Arbore
Str. Comarnic
Str. Democratiei
Str. Varful cu Dor
Bd. Aurel Vlaicu (CET) 
Pod Butelii
Str. Spiru Haret
Bd. Aurel Vlaicu
Str. Liliacului
Str. Pandurului
Sos. Mangaliei
Auchan City Constanta Sud  


Microbuz Nr. 1B (Auchan City – Pod Butelii)
Auchan City Constanta Sud
Sos. Mangaliei
Str. Pandurului
Str. Liliacului
Bd. Aurel Vlaicu
Str. Spiru Haret
Pod Butelii
Bd. Aurel Vlaicu
Str. Varful cu Dor
Str. Democratiei
Str. Comarnic
Str. Hatman Arbore
Sos. Mangaliei
Auchan City Constanta Sud 


Microbuz Nr. 2 (Auchan City – Poarta 6)
Auchan City Constanta Sud
Str. Mugurului
Str. Theodor Sperantia
Str. Pandurului
Str. Micsunelelor
Str. Amurgului
Sos. Mangaliei
Str. Plopilor
Bd. 1 Mai Vechi
Str. Stelutei
Str. Curcubeului
Str. Brizei
Bd. 1 Mai Vechi
Far
Sos. Mangaliei
Auchan City Constanta Sud 


Microbuz Nr. 3 (Auchan City – Gara CFR)
Auchan City Constanta Sud
Sos. Mangaliei
Bd. 1 Mai
Str. Garii
Str. Th. Burada
Sos. Mangaliei (Abator)
Pod KM 4-5
Auchan City Constanta Sud 


Toate microbuzele circula in intervalul 08:00 - 22:00 de luni pana duminica din 40 in 40 de minute. Plecari din parcarea Auchan City Constanta Sud orele: 08:00, 08:40, 09:20, 10:00, 10:40, 11:20, 12:00, 12:40, 13:20, 14:00, 14:40, 15:20, 16:00, 16:40, 17:20, 18:00, 18:40, 19:20, 22:15.  

Traseu Maxi-Taxi Auchan City Constanta Sud,

13 martie 2013

Hoteluri In Constanta Cazare Hoteluri Pensiuni Vile Constanta

Adrese Hoteluri Si Pensiuni Constanta - Cazare Constanta Romania





Hoteluri In Constanta De 2 Stele


Cazare. Hotel. Hoteluri Constanta. Cazare Costanta. 

Cazare Romania. Cazare La Mare. Cazare Litoral.

Hotel Dobrogea  B-dul Al. Lapusneanu nr.194, Constanta. Tel: 0241 655 556  www.hoteldobrogea.ro  
Hotel Jolie Constanta  Str. Viceamiral Murgescu, nr.42, Constanta. Tel: 0241 697 638  www.hoteljolie.ro 
Hotel Florentina  B-dul IC Bratianu Nr. 24 Constanta. Tel: 0241 512 535.



Hoteluri In Constanta De 3 Stele


Cazare. Hotel. Hoteluri Constanta. Cazare Costanta. 

Cazare Romania. Cazare La Mare. Cazare Litoral.

Hotel Ibis Constanta  Str. Mircea Cel Batran nr. 39-41 Constanta Tel: 0241 508 050  www.ibishotels.ro
Hotel Palace RRT Constanta  Str. Remus Opreanu nr. 5-7 Constanta Tel: 0241 614 696  www.rrt.ro/palace
Hotel Arion  Str. Lirei nr.35 Bis, Constanta. Tel: 0341 458804; 0341 458 803  www.hotelarion.ro 
Hotel Guci Constanta  Str. Rascoala din 1907 nr. 23, Constanta. Tel: 041 695 500  www.guci-hotel.ro
Hotel Ferdinand Constanta  B-dul Ferdinand nr. 12, Constanta. Tel : 0241 617 974  www.hotelferdinand.ro
Hotel Dali Constanta  Str. Smardan nr .6 A, Constanta. Tel: 0241 619 717  www.hotel-dali.ro
Hotel Maria Constanta  B-dul 1 Decembrie 1918, Constanta. Tel: 0241 611 711     www.hotelmaria-ct.ro
Hotel Traian Constanta  Str. M. Kogalniceanu nr. 36, Constanta. Tel: 0241 485868  www.hoteltraian.com
Hotel Golden Rose Constanta  B-dul Soveja nr. 13, Constanta. Tel: 0722 273 661; 0725 213 593; 0341 445 302  www.hotel-golden-rose.ro
Hotel Capri Constanta  Str. Mircea Cel Batran nr. 39 B,  Constanta. Tel: 0341 553090  www.capri.ro
Hotel Voila Constanta  Str. Callatis nr. 22, Constanta. Tel: 0241 508002  www.voilahotel.ro
Hotel Class Constanta  Str. Rascoala din 1907 nr. 1, Constanta. Tel: 0241 660766  www.hotelclass.ro
Hotel Milenium Constanta  B-dul Mamaia  nr. 135-137, Constanta.
Hotel New Derby  Str. Docherilor nr. 2, Constanta. Tel: 0341 457 163  www.newderby.ro
Hotel Scala Constanta   B-dul Mamaia nr. 284 A, Constanta. Tel: 0241 692000   www.hotelscala.ro 



Hoteluri In Constanta De 4 Stele


Cazare. Hotel. Hoteluri Constanta. Cazare Costanta. 

Cazare Romania. Cazare La Mare. Cazare Litoral.

Hotel Megalos Constanta  B-dul Mamaia nr. 155, Constanta. Tel: 0241 480 091   www.megalos.ro
Hotel Carol Constanta  Str. M. Kogalniceanu nr. 15, Constanta. Tel: 0241 552 100
Hotel Cherica Constanta  Str. Stefan Cel Mare nr. 4, Constanta. Tel: 0241 617 174  www.cherica.ro
Hotel Bulevard Constanta  B-dul Mamaia nr. 294, Constanta. Tel: 0241 831 533   www.complexbulevard.ro
Hotel Balada Nej  B-dul. 1 Decembrie 1918. Nr. 12, Constanta. Tel: 0241 633 909  www.hotel-balada-nej.ro
Hotel GMG Constanta  B-dul Mamaia nr. 210, Constanta. Tel: 0341 173 801  www.hotelgmg.ro
Hotel Royal Constanta  B-dul Mamaia nr. 191, Constanta. Tel:  0241 542 690; 0241 542 670; 0241 545 570  www.hotelroyal.ro
Hotel Zodiac Constanta  B-dul AL. Lapusneanu Constanta nr. 184 B, Constanta.  Tel: 0241 517051  www.hotelzodiac.ro



Hoteluri In Constanta De 5 Stele


Cazare. Hotel. Hoteluri Constanta. Cazare Costanta. 

Cazare Romania. Cazare La Mare. Cazare Litoral.

Hotel Ibis Constanta  Str. Mircea Cel Batran nr. 39-41, Constanta. Tel: 0241 508 050   www.ibishotels.ro 



Vile In Constanta De 2-3-4 Stele


Cazare. Vile. Vile Constanta. Cazare Costanta. 

Cazare Romania. Cazare La Mare. Cazare Litoral.

Vila Gymy Constanta (doua stele)  Str. Timisana nr. 24, Constanta. Tel: 0724 661 244; 0732 618 878  www.vilagymy.ro
Villa Edel Constanta (trei stele) Str. George Enescu nr.30 B, Constanta. Tel: 0766 538 807  www.pensiunea-edel.ro
Vila Ami Constanta (trei stele)  B-dul Mamaia nr.282, Constanta. Tel: 0341 463 994  www.vilaami.ro
Villa George Constanta (trei stele)  Str. Merisor nr. 38, Constanta. Tel: 0722 610 791  www.villa-george.com